تخصص های شرکت

بازسازی خانه

طراحی 2 و 3 بعدی

دکوراسیون داخلی

ساخت انواع محصولات چوبی

مراحل انجام یک پروژه بازسازی خانه


  • بازدید از پروژه و برآورد هزینه
  • توافق و امضاء قرارداد شفاف با قید کلیه آیتم ها
  • اندازه گیری و ترسیم پلان و شروع طراحی سه بعدی
  • تایید طرح نهایی توسط کارفرما
  • شروع مراحل اجرایی و تکمیل آیتم ها در مدت زمان مشخص
  • تحویل پروژه به کارفرما

درباره شرکت دکوموند | شرکت بازسازی خانه


استودیو معماری با پشتوانه تخصصی و علمی و با بهره گیری از ترند های طراحی روز دنیا نسبت به طراحی اولیه دکوراسیون داخلی با طراحان خوش ذوق و با تجربه در امور بازسازی و دکوراسیون داخلی اعم از تولید انواع کابینت ، کمد دیواری ، درب های اتاقی و دیگر اجزای دکوری با کیفیتی بسیار بالا و متمایز از رقبا در بازار ایران و همچنین کلیه آیتم های اجرایی مانند ترمیم و تعویض تاسیسات، گچ بری، نقاشی ، سرامیک کاری و … پا به عرصه دکوراسیون داخلی نهاده است

جدیدترین مقالات


سپتامبر 28, 2021
بررسی نقش کف‌پوش در دکوراسیون
نقش کفپوش در دکوراسیون داخلی
بررسی نقش کفپوش در دکوراسیون کف‌پوش ها امروزه بخش بسیار […]
سپتامبر 22, 2021
نقش نورپردازی در دکوراسیون داخلی
نقش نورپردازی در دکوراسیون داخلی
از گذشته ‌های دور تاکنون نور یکی از ارکان اصلی […]
آگوست 24, 2021
تصویر بازسازی و تعمیرات ساختمان
آشنایی با خدمات بازسازی و تعمیرات ساختمان
  خانه جایی است که بیشترین زمان ما در آن […]

سوالات متداول

1آیا بازسازی ساختمان پیش از فروش از نظر اقتصادی مقرون به صرفه است؟
قطعا اجرای پروژه بازسازی در افزایش ارزش ساختمان تاثیر چشمگیری دارد. با این وجود، مقرون‌به‌صرفه بودنِ بازسازی، بیش از هر چیز، به هزینه‌های نوسازی ساختمان و وضعیت بازار مسکن در هنگام فروش، بستگی دارد.
2چرا باید خانه خود را بازسازی کنیم؟
برای این پرسش پاسخ های زیادی وجود دارد که بسته به شرایط و نیاز شما تعیین می شود. اما به طور خلاصه، بازسازی منزل مزیت های زیر را دارد: در بازسازی می‌توانید طرح مدنظر خودتان را پیاده‌سازی کنید. در این فرآیند می‌توانید فقط برای بخش های مورد نیاز هزینه کنید. بدون نیاز به جابه‌جایی و دردسرهای آن خانه را نوسازی می‌کنید. با بازسازی آپارتمان، ارزش ملک خود را بالا می برید. به مقاوم‌سازی و استحکام بنا و مصرف بهینه‌تر انرژی کمک می‌کنید. فضای زندگی خود را زیباتر می‌نمایید.
3طراحی پروژه بازسازی چگونه انجام میشود؟
طراحی پروژه معمولا با بازدید کارشناس از محل پروژه یا با ارسال تصاویر ملک آغاز می‌شود. سپس، با تأیید و مشورت مالک، آیتم‌های اجرایی پروژه مشخص می‌شوند و پلانی سه بعدی از طرح نهایی ارائه می‌شود.
4هزینه بازسازی منزل چقدر است؟
بازسازی ممکن است بخش‌های مختلفی را در بر بگیرد و به صورت‌های گوناگونی انجام شود. اینکه کدام قسمت از خانه با چه مواد و مصالحی نوسازی شود و چه آیتم‌هایی مدنظر شما باشد، همگی در قیمت نهایی تاثیرگذار است. معمولا برای بازسازی کلی یک واحد مسکونی بدون درنظر‌گرفتن تغییرات پلانی و‌با پیش فرض استفاده از متریال درجه یک ایرانی در‌حدود ۵ میلیون تومان در هر‌متر مربع بودجه نیاز است برای برآورد دقیق هزینه پروژه، می‌توانید با ما تماس بگیرید.
5قرارداد پروژه بازسازی چگونه است؟
قرارداد پروژه بازسازی معمولا به‌صورت یکی از روش‌های زیر منعقد می‌شود: قرارداد درصدی، که درصدی از فاکتور نهایی به‌عنوان حق‌الزحمه پیمانکار پرداخت می‌شود. قرارداد قیمت مقطوع، که معمولا مبلغ ثابتی به‌عنوان حق‌الزحمه پیمانکار تعیین می‌شود و هزینه مصالح به‌صورت تنخواه به پروژه تزریق می‌شود. قرارداد پیمان مدیریت، که کلیه هزینه‌ها به‌صورت تنخواه در اختیار پیمان‌کار گذاشته می‌شود و او موظف است آن را مدیریت کند
6پروژه نهایی در چه مدت تحویل میشود؟
زمان اتمام بازسازی به نوع پروژه و آیتم‌های مدنظر شما بستگی دارد و از یک ماه تا چندین ماه ممکن است به‌طول بیانجامد. معمولا مدت زمان تحویل پروژه در قراردادی که بین کارفرما و پیمانکار بسته می‌شود ذکر خواهد شد. برای بازسازی کامل یک واحد مسکونی به متراژ ۱۰۰ متر‌مربع که تغییرات پلانی نداشته باشد ، ۵۰ روز کاری زمان کلی پروژه خواهد بود
7اجرای سبک های دکوراسیون داخلی چه فایده ای دارد؟
برای اجرای پروژه های بازسازی شما هر طرحی که قابلیت اجرا داشته باشد را می‌توانید پیاده سازی کنید. با این حال، سبک‌های دکوراسیون در طول زمان و با بررسی جنبه های مختلف شکل گرفته‌اند و هر کدام کیفیت‌ ویژه ای را ارائه می‌دهند. در نتیجه، یک سبک خاص از طراحی برای نیازهای یک پروژه ممکن است مناسب‌تر باشد و جلوه‌ای شیک‌تر و کاربردی‌تر را پدید بیاورد.
8هزینه تغییر دکوراسیون داخلی چگونه محاسبه میشود
هزینه تغییر دکوراسیون را عموماً براساس متراژ پروژه، سبک طراحی و متریال‌های مورد استفاده محاسبه می‌کنند.
مشاوره رایگان
× چت واتس اپ