به وب سایت گروه طراحی و دکوراسیون داخلی دکوموند خوش آمدید.

یکی از افتخارات ما ، داشتن تیم حرفه ای و مجرب در انجام پروژه های مختلف بازسازی منزل ، بازسازی و مقاوم سازی ساختمان ، بازسازی ویلا , طراحی نما و دکوراسیون داخلی منزل ، دفتر کار ، فروشگاه ، کافی شاپ و رستوران و همچنین طراحی و اجرای پروژه های نمایشگاهی در سرتاسر کشور می باشد . استفاده از آخرین ایده ها و متدها در طراحی و بکارگیری مصالح و تجهیزات استاندارد ، این امکان را به ما می دهد که با طرحی زیبا و اجرایی دقیق متناسب با سلیقه و خواسته شما فضایی مناسب را خلق کنیم تا شما عزیزان به همه خواسته ها و انتظارت خود از فضایی زیبا ، رویایی و آرامش بخش برسید .

با حدود ده سال فعالیت گسترده در زمینه صنعت ساختمان با افتخار اعلام می کنیم که توانسته ایم با طراحی و اجرای  پروژه های مختلف مسکونی ،  اداری ، تجاری ، ویلایی و ... در مقیاس های کوچک و بزرگ در سراسر کشور با هدف جلب رضایت مشتریان گرامی این مسیر را طی نمائیم .

گروه ما با هدف توسعه ایده های به روز و نوآوری‌ در خلق محیط‌های دلنشین برای زندگی ، فضای شما را طراحی خواهد نمود و با بهره گیری از اکیپ های اجرایی قدرتمند و کارآزموده و رعايت اصول و استانداردهاى معمارى و مديريت بهينه هزينه براى دست‌يابى به بهترين نتيجه ، اقدام به پیاده سازی کامل پروژه ها می نماید .

با آگاهی از اینکه هر پروژه یکتاست و خواسته هر مشتری متفاوت با سایرین است ، مشارکت دادن مشتریان در فرایند طراحی وایده پردازی را به عنوان یک عامل بسیار مهم در موفقیت کامل پروژه در نظر میگیریم . همچنین با درک کامل از نیازها و انتظارات کارفرمایان عزیز وارد مراحل طراحی و سپس اجرا می شویم .

دسترسی به برندها و تأمین کنندگان معتبر داخلی و خارجی تجهیزات ، ابزارآلات و مصالح ، جزو مزیتهای رقابتی ما نسبت به سایر رقبا در این حرفه می باشد. فلذا این اطمینان را به مشتریان خود می دهیم که تنها برندها و تجهیزات با کیفیت و مطابق استاندارد روز دنیا و با قیمتی بسیار مناسب در همه پروژه ها مورد استفاده قرار میگیرند.

تمام تلاش ما در راستای کسب رضایت هرچه بیشتر کارفرمایان عزیز است . بهمین منظور خدمات خاصی ( با همکاری گروه مهندسی مالی دیده بان آینده ) برای کارمندان گرامی دولت و پرسنل محترم نیروهای مسلح در نظر گرفته ایم تا بتوانیم رضایت هرچه بیشتر شما مشتریان گرامی را جلب نمائیم  ( برای اطلاعات بیشتر با همکاران ما تماس حاصل فرمائید )

این اطمینان را به شما میدهیم که میتوانید با آسودگی خاطر ، نیاز های خود را به گروه طراحی و دکوراسیون داخلی دکوموند بسپارید تا ما آن را با بالاترین کیفیت ، سریعترین زمان و پائین ترین هزینه به انجام برسانیم.

ما خود را مدعی بهترین مجموعه از لحاظ فنی و اجرایی میدانیم و با هدف نهایی جلب رضایت مشتریان همراه شما عزیزان خواهیم بود.

مشاوره رایگان
× چت واتس اپ